Çarşamba, Mayıs 22, 2024
ErdekManşetYerel

SERKAN SARI’DAN ERDEK PROGRAMI

Haberi Paylaşmak İçin

SERKAN SARI’DAN ERDEK PROGRAMI

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı’nın dünkü programında Erdek vardı.

Erdek programına CHP Erdek İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek başlayan Sarı, CHP Erdek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Yerel seçim sürecinin değerlendirildiği ve şehrin sorunlarının ele alındığı toplantı bir sohbet havasında yapıldı.

BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığındaki toplantının tamamlanmasının ardından CHP yönetim kurulu ile birlikte Erdek belediye binasına geçen Milletvekili Serkan Sarı, burada Belediye Başkanı Burhan Karışık ve CHP Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelerek, karşılıklı bir genel durum değerlendirmesi yapıldı.

ETO BAŞKANI TURHAN GÜN’E ZİYARET
Erdek’teki programına Ticaret Odası’nı ziyaret ederek devam eden Serkan Sarı, CHP İlçe Yöneticileri, Belediye Başkanı Burhan Karışık, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Erdek Ticaret Odası Başkanı Turan Gün ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. Erdek’in ticaret hayatının ve geleceğinin masaya yatırıldığı ziyarette karşılıklı görüş alıverişinde bulunuldu. Ziyaret sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Sarı; “Misafirperverlikleri ve samimi karşılamaları için Erdek Ticaret Odası Başkanı Turan Gün’e ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. (haber: M.Issızlar)

 

 

 

 


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir