Perşembe, Haziran 20, 2024
ErdekManşet

AK PARTİ’DEN ERDEK DOĞUŞ’A TEBRİK ZİYARETİ

Haberi Paylaşmak İçin

AK PARTİ’DEN ERDEK DOĞUŞ’A TEBRİK ZİYARETİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı kapsamında Ak Parti İlçe Başkanı Musa Alioğlu, Ak Parti Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kızıl ve Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Konceli, Erdek Doğuş çalışanlarını ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyareti sırasında, yerel basının çok önemli bir görevi yerine getirdiğine vurgu yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Turan Gün: “Halkın haber alma özgürlüğünü doğru, ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile zor şartlarda fedakarca görev yapan değerli yerel basın mensuplarımızın, günü kutlu olsun” dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Musa Alioğlu ise: “Kamu görevi yapan yerel basınımızı da bu vesileyle tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. Güzel ilçemizde kamuyu ilgilendiren tüm sorunları, halkın beklentilerini gündeme taşıyarak bizlere yardımcı oluyorsunuz. Bizler de güzel ilçemizi Ak Parti belediyeciliği ile yeniden buluşturacağız. Halkımıza yük olmaya değil, halkımızın yükünü almaya geleceğiz. ” dedi. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir