Perşembe, Mayıs 30, 2024
ErdekManşet

BAŞKAN KARIŞIK VE CHP’DEN 10 OCAK ZİYARETİ

Haberi Paylaşmak İçin

BAŞKAN KARIŞIK VE CHP’DEN 10 OCAK ZİYARETİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Gazetemiz çalışanlarını ziyaret eden Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Başkanı Hale Tuna ve parti yönetim kurulu üyeleri; Basın emektarlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Demokrasinin, çağdaş düzenin ve aydınlığın en önemli parçasının yazılı basın olduğunu ifade eden Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık; “Kalemini her zaman doğrudan yana, en doğru şekilde ve cesurca kullanarak kamuoyunu aydınlatan değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarı dolu yıllar diliyorum” dedi.

CHP İLÇE BAŞKANI TUNA’DAN TEŞEKKÜR..
Gazetemizi Belediye Başkanı ve parti yönetimiyle birlikte ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Başkanı Hale Tuna ise ziyareti sırasında gazete çalışanlarımızı tek tek tebrik ederek: “Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi: ‘Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir..’ Doğru, korkusuz ve ilkeli yayın yapan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diyerek sözlerini tamamladı. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir