Çarşamba, Mayıs 22, 2024
ErdekManşetYerel

YAZAR RECAİ ÇEVİK’TEN OKUYUCULARIMIZA KİTAP HEDİYESİ

Haberi Paylaşmak İçin

YAZAR RECAİ ÇEVİK’TEN OKUYUCULARIMIZA KİTAP HEDİYESİ

Erdek Doğuş’un duayen yazarı Recai Çevik, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı nedeniyle kitaplarını okuyucularımıza hediye ediyor.

35 yıldır Erdek Doğuş’taki köşesinde yazılarına devam eden Emekli Fransızca Öğretmeni Çevik, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü onuruna 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi Erdek Doğuş okurlarına evindeki kütüphanesinden getirdiği 300 kitabını tüm okuyucularımıza hediye ediyor.

BAŞKALARI DA OKUSUN TEK İSTEĞİM BU
Okuyucularımızla gazete binasında biraraya gelerek hem sohbet edip, hem kitaplarını hediye eden Çevik; “Kitaplarımın kütüphanemin camı ardında tozlanmasını istemiyorum. Başka kitap dostları da okusun kitaplarımı tek isteğim bu” diyerek, gazete almaya gelen okuyucularımıza ve kitap dostlarına kitaplarını hediye etti.

DAHA ÖNCE DE YÜZLERCE KİTABINI PAYLAŞTI
“Istakozun Günlüğü” köşesindeki yazılarıyla uzun yıllardır okuyucularına ulaşan Recai Çevik, önceki yıllarda da yüzlerce kitabını okuyucularına ve Erdek’te kütüphanesi olan STK’lara dağıtmış, ayrıca öğrenciler için Atatürk’ün “Nutuk” adlı kitabını da hediye etmişti. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir