Salı, Nisan 23, 2024
ErdekManşetYerel

MİLLETVEKİLİ CANBEY ERDEK’TEYDİ

Haberi Paylaşmak İçin

MİLLETVEKİLİ CANBEY ERDEK’TEYDİ

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ MUSTAFA CANBEY AK PARTİ’NİN ERDEK’TE ÖNCEKİ DÖNEM İLÇE BAŞKANLARINI BİR ARAYA GETİRDİ.

İlçe ziyaretlerine adım adım devam eden Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, Erdek ve Bandırma ilçelerini ziyaret etti.
Erdek’te Ak Parti’nin önceki dönem ilçe başkanlarını bir araya getiren Milletvekili Mustafa Canbey; “Ak Parti’nin en önemli gücü, birlik ve beraberliğini sağlamış olmasıdır. Şairin dediği gibi ‘bütün giysileri yırtsak yeridir, yeter bize vefa elbiseleri’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

RABBİM BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM ETSİN
Ak Parti Erdek İlçe Başkanlığı’nda Ak Parti’nin önceki dönem ilçe başkanlarıyla ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Canbey; “Sizler, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Ak Parti’nin bugünkü temsilcisi olduğu kadim medeniyet davamıza gönüller kazanarak katkı vermiş bir kadrosunuz.
Sizler, ilçe başkanlığı döneminizde gerçekleştirdiğiniz hizmetlerle adlarını tarihe yazdırmış bir kadrosunuz. Nice siyasi başarıların, seçim zaferinin sevincini hep birlikte yaşadık. Şehirlerimize ve ilçemize kazandırdığımız nice yatırımın mutluluğunu birlikte yaşadık. Hemşehrilerimizden aldığımız nice duanın içimize verdiği huzura birlikte şahit olduk. Nice badireleri birlikte aştık. Çok şükür bugünlere geldik. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Çünkü Ak Parti’nin en önemli gücü, birlik ve beraberliğini sağlamış olmasıdır. Şairin dediği gibi ‘bütün giysileri yırtsak yeridir, yeter bize vefa elbiseleri’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

TİCARET VE ZİRAAT ODALARINI ZİYARET ETTİ
Milletvekili Mustafa Canbey, buradaki ziyaretin ardından Erdek Ticaret Odası Başkanı Turan Gün’ü ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Saçıl’ı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. (haber merkezi)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir