Çarşamba, Haziran 12, 2024
ErdekManşetYerel

MHP ERDEK’te AHMET ‘DAVRAN’ DEDİ

Haberi Paylaşmak İçin

MHP ERDEK’te AHMET ‘DAVRAN’ DEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Erdek İlçe teşkilatının olağan seçimli Genel kurulu yapıldı.

Genel Kurul gündemi gereği divan heyeti oluşturularak sırasıyla; Açılış ve divan heyeti oluşturularak, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının devamında, açılış konuşması yapan Ahmet Davran, 9 ay önce göreve geldiğini belirterek, MHP ilçe teşkilatının bugüne kadar yaptıkları çalışmaları ve seçim dönemindeki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

GÜNDEM MADDELERİ TEK TEK İBRA EDİLDİ
Davran, MHP Erdek İlçe Teşkilatı’nın hiçbir kurum ve kişiye borcu olmadığını belirterek kongreye katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Ardından gündem maddeleri tek tek okunarak ibra edildi.
Ardından yönetim kurulu ve il delegeliği seçimine geçilerek; Mevcut ilçe başkanı Ahmet Davran’ın başkanlığında tek listeyle girilen seçimde Ahmet Davran ve kısmi olarak yenilenen yönetim kurulu üyeleri görevi devraldı.

YÖNETİM KURULUNDA YER ALDILAR
MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel ve MHP İl Başkanı Niyazi Tunç’un da katıldığı kongrede Asil yönetim kurulu üyelerine; Orçun Kısa, Ayhan Güder, İbrahim Kulalı, Fatih Ünsal, Özhan Erden, Alpcan Kırgül, Fatmagül Kaplan, Sinan Deniz, Murat Egeli, Yılmaz Karadağ, Kamil Akyol, Espender Aydın, Halil Çelikel ve Ramizcan Turan seçilirken, Yedek yönetim kurulu üyelerine: Vedat Karadeniz, Kemal Eray Kaplan, Emirhan Alakuş, Makbule Kısa, Mehmet Bölükbaş, Umut Geren, Musa Kalbur, Ali Şeker, Hamit Heper, Mert Soyaslan, Volkan Akça, Necmi Pekmezci, Yalçın Kurt, Ahmet Sarı.

İL DELEGELİKLERİNE SEÇİLDİLER
Kongre seçiminde İl delegelerine ise: Ahmet Davran, Orçun Kısa, Ayhan Güder, İbrahim Kulalı, Fatih Ünsal, Özhan Erden, Sinan Deniz, Ali Şeker, Musa Kalbur, Mehmet Bölükbaş, Alpcan Kırgül, Arif Kılıç ve Abdullah Sarbay görev aldılar. (haber/foto: A.Halat-İ.Şahin)

 


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir