Pazar, Haziran 16, 2024
ErdekManşetYerel

ÖZTAYLAN’DAN ERDEK PROGRAMI

Haberi Paylaşmak İçin

ÖZTAYLAN’DAN ERDEK PROGRAMI

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan Erdek’te tamamlanan ve yapılması planlanan yatırımları yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ceyhun Mırız, Ak Parti İlçe Başkanı Musa Alioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erdek’te incelemelerde bulunan Öztaylan, ziyaretlerine Erdek İtfaiye Amirliği’ni ziyaretle başladı.

TEKNİK LİSE İNŞAATI VE STADI GEZDİ
Erdek programına S.S.162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi ile devam eden Öztaylan, ardından yapımı tamamlanan İlçe Jandarma Komutanlığı ve yatırımına devam edilen Kapıdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı. Ardından sanayi esnafıyla buluşarak bölge yapılabilecek düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunan Öztaylan, Erdek’in arıtma problemini tamamen çözecek arıtma tesisi inşaatı ve Erdek 18 Eylül Stadını gezerek, burada büyükşehir belediyesi tarafından yapılması planlanan projeleri değerlendirdi.

AK PARTİ ERDEK YÖNETİMİ İLE TOPLANTI
Ziyaretlerin ardından Ak Parti İlçe binasına geçen Öztaylan, Ak Parti Erdek yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları ile müşterek toplantı yaparak, yerel seçimler üzerine değerlendirmede bulundu. Buradaki toplantının ardından, Erdek Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri ile buluşan Öztaylan, ticaret odasının çalışmalarını dinledi ve sonrasında Erdek’teki programını Avcılar Derneği’nde düzenlenen bir organizasyonla tamamladı. (haber merkezi)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir