Cumartesi, Haziran 22, 2024
ErdekManşetYerel

LAZ BAKKAL HALİTPAŞA’NIN MUHTAR ADAYI…

Haberi Paylaşmak İçin

LAZ BAKKAL HALİTPAŞA’NIN MUHTAR ADAYI…

İlçemiz Halitpaşa Mahallesi’nde “Laz Bakkal” adıyla hizmet veren Özcan Marmara, Halitpaşa Mahallesi Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Gazetemizi ziyaret ederek, 2024 yerel seçimlerinde yeniden adayı olduğunu ifade eden Özcan Marmara, sözlerine: “1980 doğumlu, evli ve 3 çocuk babasıyım. 2013’ten bu yana güzel ilçemizin güzel Halitpaşa Mahallesi’nde Laz Bakkal adıyla hizmet vermekteyim” diyerek başladı.
Marmara, açıklamasının devamında ise:
“Seçmenlerimizin teveccühü ile Muhtar seçildiğim takdirde, vatandaşlarımızın resmi makamlardan gelen süreli evraklarının zamanında mahalleli vatandaşımıza ulaşması noktasında dikkatli ve titiz davranılacak. Hiçbir mahalle sakinimiz kendisine ulaşmayan evraklardan dolayı mağduriyet yaşamayacak” diyerek devam etti.
“Mahallemizin öncelikli olarak yaşlı, ihtiyaç sahibi ve tüm sakinlerimize yakından ilgileneceğim. Mahallemizin kamusal alanlardaki sorunlarıyla yakından ilgilenip takibini yapacağım. Tüm mahalle halkımıza eşit mesafede, daha hızlı, daha yakın ve daha fazla ilgiyle hizmet vereceğim” şeklinde konuşan Özcan Marmara: “Asıl amacımın koltuk olmadığını, hedefimizin Halitpaşa Mahallesi’ne hizmet vermek olduğunu tüm mahalle halkımız zamanla görecekler. Bu vesileyle tüm Erdek halkına sevgi ve saygılarımı sunarım” diyerek sözlerini tamamladı. (haber/foto: İbrahim Şahin)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir