Cumartesi, Haziran 22, 2024
ErdekManşetYerel

KYZİKOS ULTRA HEYECANI SONA ERDİ

Haberi Paylaşmak İçin

KYZİKOS ULTRA HEYECANI SONA ERDİ

Bu yıl 4.ncüsü düzenlenen “Kyzikos Ultra Maraton 2023” 8-9-10 Eylül tarihlerinde, Erdek ve Kapıdağ parkurlarında bu yıl da unutulmaz anlara sahne oldu.

Kyzikos Ultra Maratonun 75K, 58K, 30K, 15K ve 5K koşuları sonrasında her parkurun ödül töreni Cumhuriyet Meydanında yapıldı. Üç gün süren etkinliklerde yüzlerce amatör ve profesyonel sporcu Erdek ve Kapıdağ rotalarında kıyasıya mücadele etti. Yapılan ödül törenlerinde ise dereceye giren sporculara törenle madalyaları takdim edildi.

75K ÖDÜL TÖRENİ
Genel Klasman Kadınlar
1) Eylül Tekinaslan
2) Duygu Demir
3) Duygu Başoğlu
Genel Klasman Erkekler
1) Oğuzhan Emre Singer
2) Erman Denk
3) Ali Kansu
40 Yaş Altı Erkekler
1) Murat Erkale
2) Suat Azer
3) Üzeyir Ayan
40-49 Yaş Arası Erkekler
1) Hasan Kabal
2) Kaan Araf
3) Sedat Koyun
50 Yaş Üstü Erkekler
1) Ali Düzdaş
2) Cemal Kollik
3) Mustafa Pehlivan

58K ÖDÜL TÖRENİ
Genel Klasman Kadınlar
1) Gözde Gür
2) Betül Şen Tanrıverdi
3) Didem Sucuoğlu
Genel Klasman Erkekler
1) Mehmet Döner
2) Abdullah Özdemir
3) Mehmet Aksu
40 Yaş Altı Kadınlar
1) Müjde Özdemir
2) Özge Özkan
3) Elif Ateş
40 Yaş Altı Erkekler
1) İlkay Aktaş
2) Yaşar Yağcılar
3) Mustafa Yavuz
40-49 Yaş Arası Kadınlar
1) Zeliha Çakır
2) Pelin Pelis
3) Derya Doğan
40-49 Yaş Arası Erkekler
1) Can Ayhan
2) Emre Murat Ermiş
3) Ufuk Kansu
50 Yaş Üstü Kadınlar
1) Şebnem Kosova
50 Yaş Üstü Erkekler
1) Tarkan İnce
2) Cafer Dalar
3) Melih Rüçhan Şensoy

30K ÖDÜL TÖRENİ
Genel Klasman Kadınlar
1) Okyanus Özcan
2) Yasemin Alan
3) Beril Tek
Genel Klasman Erkekler
1) Hasan Akdoğan
2) Murat Kurtak
3) Serdar Bektaş
40 Yaş Altı Kadınlar
1) Tuğçe Yalankoz
2) Fidan Cenal Bostan
3) İlayda Demirören Onarıcı
40 Yaş Altı Erkekler
1) Turgut Köse
2) Gökhan Yalçın
3) Ömer Altun
40-49 Yaş Arası Kadınlar
1) Selma Çetinkaya Türker
2) Özlem Baştürk
3) Esra Şensoy
40-49 Yaş Arası Erkekler
1) Hakan Akyalçın
2) Hasan Soyertik
3) Muhsin Önen
50 Yaş Üstü Kadınlar
1) Helen Miralles
2) Ayşegül Övünç
3) Hamiyet Yıldırım
50 Yaş Üstü Erkekler
1) Yalçın Balcı
2) Yüksel Kaşıtoğlu
3) Bilal Dülger

15K ÖDÜL TÖRENİ
Genel Klasman Kadınlar
1) Rüya Coşkun
2) Elif Güncan
3) Sarah Marfleet
Genel Klasman Erkekler
1) İsa Yardımcı
2) Mehmet Evrim Olgun
3) Öncü Telek
40 Yaş Altı Kadınlar
1) Gülnaz Ayar
2) Elif Duru Seferler
3) Tuğçe Turhan
40 Yaş Altı Erkekler
1) Umut Canikli
2) Doruk Topaloğlu
3) Türker Kemal Kıyak
40-49 Yaş Arası Kadınlar
1) Ülker Alpaslan
2) Ömür Dere
3) Ayşegül Özduman
40-49 Yaş Arası Erkekler
1) Ergün Arslan
2) Tayfun Can
3) Ediz Ay
50 Yaş Üstü Kadınlar
1) Betül Tezel
2) Serpil Karadağ
3) Günay Acar
50 Yaş Üstü Erkekler
1) Ayhan Yaşar
2) Erdem Akdoğan
3) Fevzi Uzgişi
Paralimpik
1) İbrahim Karasakal
2) Kemal Özdemir
3) Kadir Çelik

5K ÖDÜL TÖRENİ
Genel Klasman Kadınlar
1) İklim Aslan
2) Zülal Gültepe
3) Yağmur Güner
Genel Klasman Erkekler
1) Erdem Parlak
2) Umut Canikli
3) Yusuf Rüzgar Aydın
40 Yaş Altı Kadınlar
1) Ülkü Yıldırım
2) Ada Çetin
3) Emine Naz Şahin
40 Yaş Altı Erkekler
1) Zihni Kamçı
2) Aleksandr Kalmaev
3) Ataberk Malkoç
40-49 Yaş Arası Kadınlar
1) Çiğsem Kahraman
2) İrem Eken
3) Burcu Çılgınır Ürkmez
40-49 Yaş Arası Erkekler
1) Niyazi Gülhan
2) Serhat Dalgıçer
3) Mustafa Gün
50 Yaş Üstü Kadınlar
1) Berna Koç
2) Meltem Ceylan
3) Nermin Turna
50 Yaş Üstü Erkekler
1) Ahmet Tezel
2) Üzeyir Bacak
3) İbrahim Caner Onay


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir