Pazar, Haziran 16, 2024
Siyaset

‘KIRSALDA AKIN RÜZGARI ESİYOR’

Haberi Paylaşmak İçin

‘KIRSALDA AKIN RÜZGARI ESİYOR’

AHMET AKIN’A DESTEK ZİYARETİNDE BULUNAN DEMOKRAT PARTİLİLER:
‘TABAN İTTİFAKI OLUŞTU’

Demokrat Parti Balıkesir’in mevcut ve eski yöneticileri, CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’a destek ziyaretinde bulundu. Demokrat Partililer, kırsalda Ahmet Akın rüzgarı estiğini belirterek, “Balıkesir’in dört bir yanında geniş bir taban ittifakı oluştu” dedi.

Demokrat Parti’nin Balıkesir İl Başkanlığı ve ilçe teşkilatlarından mevcut ve eski yöneticiler, CHP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’a destek ziyaretinde bulundu.
Demokrat Partililer, Balıkesir’in kırsal mahallelerinde Ahmet Akın rüzgarı estiğini kaydetti. Şehrin dört bir yanında Ahmet Akın isminin altında geniş bir taban ittifakı oluştuğunu söyleyen Demokrat Partililer, “Sizin için gece gündüz çalışacağız, her türlü fedakarlığı yapacağız. İnşallah birlikte kazanacağız” ifadelerini kullandı.
CHP’li Ahmet Akın da, “Benim rozetim Türk Bayrağı, partim Balıkesir. Belediyecilik, particilik değildir. Bugüne kadar ben hemşerilerimi, canım ailemi hiç yalnız bırakmadım. Şu anda hemşerilerimin, parti gözetmeksizin her an benimle birlikte olduğunu görmek, onlarla kol kola yürümenin mutluluğu tarifsiz” diye konuştu.


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir