Çarşamba, Mayıs 22, 2024
ErdekManşetYerel

İYİ PARTİ’DE ARİF DEMİR İSTİFA ETTİ

Haberi Paylaşmak İçin

İYİ PARTİ’DE ARİF DEMİR İSTİFA ETTİ

İyi Parti Erdek Kurucu İlçe Başkanı Arif Demir Genel İdare Kurulu kararları üzerine görevinden istifa etti.

Cumartesi günü akşam saatlerinde istifa dilekçesini veren Arif Demir Erdek’teki yerel yönetimlerde görev almak üzere istifa ettiğini açıklandı.

DEMİR’DEN AÇIKLAMA
İstifasını İyi Parti İl Başkanlığı’na ileten Demir, basına yaptığı yazılı açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi: “19 Aralık 2017 tarihinde Kurucu Başkanlığını üstlendiğim ve üç dönem kongre ile İlçe Başkanlığına seçilerek, ilçe teşkilatımla birlikte onurla, gururla yürüttüğüm İyi Parti Erdek İlçe Başkanlığı görevinden; Yerel yönetimlerde görev almak maksadıyla Genel İdare Kurulumuzun tavsiye kararlarına uyarak; Ayrıca Yönetim kurulumun oy birliği ile olumlu görüşünü alarak, 20.10.2023 tarihi itibarıyla ayrıldığımı kamu oyuna ve değerli Erdek Halkımızın bilgisine saygıyla sunuyorum.
Kesintisiz 6 yıl görev yaptığım, Erdek İlçe Başkanlığı’nda beni hiç yalnız bırakmayan ortaklaşa aldığım bütün kararlarda yanımda dik olarak duran Yönetim kurulu üyelerime, Belediye Meclis üyelerime, Kadın Politikaları Başkanlığı üyelerime, Gençlik Kolları Başkan ve üyelerime, tüm cesur yürekli üyelerimize ve gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki sizin gibi değerli insanlarla yol yürümüşüm, iyi ki sizleri tanımışım teşekkür ediyorum. Erdek İyi Parti Yönetim Kurulu üyelerinin her biri İlçe Başkanlığı görevini yapacak liyakata sahiptir. Yönetim Kurulumuz dördüncü kongre zamanına kadar ilçe başkanını hür iradeleri ile seçecektir. Seçilecek olan yeni başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi. (haber: İbrahim Şahin)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir