Cumartesi, Haziran 22, 2024
ErdekManşetYerel

HÜSEYİN SARI YENİDEN CHP’DE

Haberi Paylaşmak İçin

HÜSEYİN SARI YENİDEN CHP’DE

2019’da yapılan son yerel seçimlerde Erdek’te Belediye Başkanı olarak seçilen Hüseyin Sarı, yeniden Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katıldı.

Sarı’nın hukuki engel sürecinin sona ermesi sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde yeniden üye kaydı yapıldı.
Parti Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Sarı, kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
Hüseyin Sarı gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçen yıl CHP Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir ziyareti öncesi, memnu haklarımla ilgili herhangi bir sorun kalmadığı için CHP ilçe yönetiminden, CHP üyeliğimin yenilenmesini talep etmiştim. Lakin bu talebim ile ilgili herkes üç maymunu oynadı. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığım görüşmede durumu kendisine anlattım. Talimatları ile tüzüğümüzün 11. maddesi gereği MYK kararı ile yeniden CHP üyeliğim gerçekleşmiştir. Genel Başkanım sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız sayın Ahmet Akın’a teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” dedi. (haber/foto: İbrahim Şahin)


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir