Perşembe, Temmuz 18, 2024
Gündem

HALK GÜNÜ GELENEĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Haberi Paylaşmak İçin

HALK GÜNÜ GELENEĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un ilçe sakinlerini dinlediği ‘Halk Günü’ uygulaması tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanlığı görevine geldiği ilk günden bugüne ilçe sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Av. Tolga Tosun vatandaşlarını Bandırma Belediyesi Hizmet Binasındaki makamında konuk ediyor.
Hemşehrilerinin talepleriyle tek tek ilgilenen Başkan Tolga Tosun, ilgili birimlere gerekli talimatları vererek, taleplerin kısa sürede çözülmesini sağlıyor. Katılımcı ve şeffaf Belediyecilik anlayışıyla yapılan bu çalışmalar sayesinde vatandaşlar istek ve şikayetlerine birincil ağızdan yanıt buluyor.
Samimi ve güven ortamı içerisinde gerçekleşen halk günü sohbetleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Halkın yöneticilere ulaşmasında bürokratik engelleri arttıran değil, bu engelleri en aza indiren Bandırma Belediyesi ulaşılabilir yönetimin temellerini güçlendiriyor.
Bandırma Belediyesi olarak çalışmaların daima vatandaşın istek ve talepleri doğrultusunda yürütüldüğünü ifade eden Başkan Av. Tolga Tosun ‘Halkımızla birebir görüşmeyi tercih ediyoruz. En doğru hizmeti vermenin yolunun birebir iletişimle olacağına inanıyoruz. Bu bağlamda Halk Günü toplantılarımız ile Bandırmalı vatandaşlarımızla buluşuyoruz.’ dedi. /haber merkezi


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir