Pazartesi, Nisan 15, 2024
ErdekManşet

ERDEK ATLETİK NYZ SPOR KULÜBÜ TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYOR

Haberi Paylaşmak İçin

ERDEK ATLETİK NYZ SPOR KULÜBÜ TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYOR

17-18 Şubat 2024 tarihlerinde Bursa’da yapılan Çoklu Branşlar Salon Türkiye Şampiyonası Yarışmalarına Erdek Atletik NYZ Spor Kulübü sporcuları da katıldı.

Yine büyük mücadelelerin olduğu yarışma sonucunda Türkiye Dereceleri yapmayı başaran Erdek Atletik NYZ Spor Kulübü sporcularının elde etmiş olduğu dereceler aşağıda yer almaktadır.

İKLİM ASLAN
U-18 Yaş Grubunda Pentatlon branşında sırasıyla 60 Metre Engelli Koşu, Yüksek Atlama, Gülle Atma, Uzun Atlama ve 800 Metre dallarında yarışıp, bu yarışmaların sonucunda elde etmiş olduğu toplam puanla Türkiye İkincisi oldu.

ZÜLAL GÜLTEPE
U-16 Yaş Grubunda Triatlon branşında sırasıyla 60 Metre Engelli Koşu, Uzun Atlama ve Gülle Atma dallarında yarışıp, bu yarışmaların sonucunda elde etmiş olduğu toplam puanla Türkiye İkincisi oldu.

ALEYNA KARACA
Büyükler Kategorisinde Pentatlon branşında sırasıyla 60 Metre Engelli Koşu, Yüksek Atlama, Gülle Atma, Uzun Atlama ve 800 Metre dallarında yarışıp, bu yarışmaların sonucunda elde etmiş olduğu toplam puanla Türkiye Üçüncüsü oldu.

ARAS GÜRER
U-16 Yaş Grubunda Triatlon branşında sırasıyla 60 Metre, Uzun Atlama ve 600 Metre dallarında yarışıp, bu yarışmaların sonucunda elde etmiş olduğu toplam puanla Türkiye üçüncüsü oldu.


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir