Cuma, Temmuz 19, 2024
ErdekManşet

BELEDİYE İŞÇİLERİNE %45 ZAM

Haberi Paylaşmak İçin

BELEDİYE İŞÇİLERİNE %45 ZAM

Erdek Belediyesi ile Disk Genel-İş Sendikası arasında belediye işçilerini kapsayan Toplu İş Sözleşmemizi ile %45 oranında zam uygulandı.

Erdek Belediyesi ile Disk Genel-İş Sendikası arasında belediye işçilerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi ile %45 oranında zam uygulandı.
Başkan Karışık, Erdek Belediyesi ile Disk Genel-İş Sendikası arasında belediye işçilerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi ile %45 oranında zam uygulandığını açıkladı.
Başkan Karışık yaptığı açıklamada, “Herkes güvenceli, sendikalı, insanca ücret, insanca yaşanacak bir iş hakkına sahiptir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Alın terinin ve emeğin her daim savunucusu olacağız.
Emekçi çalışma arkadaşlarımızı enflasyona ezdirmemek ve daha iyi koşullara kavuşturmak için Belediyemiz ile Disk Genel-İş Sendikası arasında güncellediğimiz belediye işçilerimizi kapsayan Toplu İş Sözleşmemizi işçilerimizi mağdur etmeyerek %45 oranında zam uygulayarak imzaladık. Değerli mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir