Pazar, Haziran 16, 2024
Gündem

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları Başladı

Haberi Paylaşmak İçin

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları Başladı

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, 2023-2024 eğitim öğretim yılı hazırlıklarına ilişkin yürütülen çalışmaları incelemek ve var olan eksiklikleri yerinde tespit edip çözümlemek amacıyla okullarımızı ziyaret ediyor.

Karesi ilçesi ziyaretleri kapsamında Şehit Mesut Yağan Anaokulu, Ercan Kıvrak İlkokulu, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Bilim ve Sanat Merkezi, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu ve Çiğdem Batubey Ortaokulunu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak ile birlikte ziyaret eden İl Müdürü Ali Tatlı; okulların bölümlerini gezerek incelemelerde bulundu.
Yeni eğitim öğretim yılına ilişkin kurumların hazırlık çalışmaları ve mevcut durumları hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.
Çalışmaların kurumlar tarafından planlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirten İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, “2023-2024 eğitim öğretim yılına okul yöneticileri, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz ile birlikte sağlıklı bir şekilde başlayabilmek için var olan tüm eksiklikleri tespit ederek tamamlamayı hedefliyoruz.
Bu kapsamda ilçelerimizdeki yöneticilerimizle iş birliği içerisinde çalışarak okullarımızın kapılarını öğrencilerimize açmak için heyecanla hazırlıklarımıza devam ediyoruz.” dedi.


Haberi Paylaşmak İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir