rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

Yük Taşımacılığı Yapan Araçlar ve Traktörler Denetlendi

Balıkesir - 3 Ağustos 2022 01:00 A A

Yük Taşımacılığı Yapan Araçlar ve Traktörler Denetlendi

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri, “Yük Taşımacılığı Yapan Araçlarda Özel Denetim” ve “Traktör/ROPS Denetimi” gerçekleştirdi.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince, sorumluluk alanımızda bulunan karayollarında “yük taşımacılığı yapan araçların” karıştığı trafik kazalarında artış olması sebebiyle, trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek ve kaza sonucunda meydana gelen can ve mal kayıplarını en aza indirmek maksadıyla, 28 Temmuz 2022 günü 16.00-18.00 saatleri arasında “Yük Taşımacılığı Yapan Araçlarda Özel Denetim” faaliyeti gerçekleştirildi.
Yapılan denetimler sonucunda; (928) araç kontrol edilerek (46) araca (43.541) TL. idari para cezası uygulandı. (24) araç ise trafikten men edildi.

TRAKTÖR/ROPS DENETİMİ
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince, mevsimsel koşullara bağlı olarak tarımsal faaliyetlerin artması nedeniyle traktör kazalarında artış olabileceği değerlendirildiğinden, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek tarım araçların karıştığı trafik kazalarını en aza indirmek maksadıyla 27 Temmuz 2022 tarihinde “Traktör/ROPS Denetimi” gerçekleştirildi.
Yapılan denetimler sonucunda (211) araç kontrol edilip, (5) araca (1.754) TL idari para cezası uygulandı. (2) araç ise trafikten men edildi.

Bu haber 144 kez okundu.
Balıkesir - 01:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!