rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

UYGULAMALI EĞİTİM PROJESİ BAŞLADI

Erdek Haberleri - 20 Eylül 2022 23:34 A A

UYGULAMALI EĞİTİM PROJESİ BAŞLADI

Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Ocaklar Ortaokulu Müdür Yardımcısı Figen Altıntaş tarafından hazırlanan ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Gelecek “SİZ”siniz Ya Da Geleceksizsiniz” Projesi’nin geçtiğimiz hafta tamamlanan dört günlük uzaktan eğitimin ardından, önceki gün Erdek ve Balıkesir ilçelerinden katılan 15 öğretmenle uygulamalı eğitimi gerçekleştirildi.

PROJENİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ SAĞLANACAK
Bursa Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi hocaları tarafından verilen Doğa ve Orman Pedagojisi Eğitimi’nin ilk gününe katılan öğretmenler, çocuklarla ormanlık alanda etkinlik gerçekleştirme becerisi kazandılar. Eğitim sonrası portfolyo çalışması gerçekleştirecek olan öğretmenlere Uludağ Üniversitesi onaylı uluslararası geçerliliği olan sertifika ve Europass sertifika ekleri verilecek.
Proje öğretmenlerin doğa ve orman okulu pedagojisi alanında bilgi sahibi olmalarını, iklim değişikliği ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamaya yönelik olarak bilinçli çocuklar yetiştirmeyi sağlamayı amaçlıyor.
İki gün planlanan eğitim bugün de yeni grupla devam etti. Projenin sürdürülebilirliği ise E-twinning, erasmus, Tübitak gibi ulusal ve uluslararası projelerle sağlanacak. (haber merkezi)

Bu haber 88 kez okundu.
Erdek Haberleri - 23:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!