ÜMİT ÖZDAĞ ERDEK’TEYDİ

Erdek Haberleri - 1 Şubat 2023 22:53 A A

ÜMİT ÖZDAĞ ERDEK’TEYDİ

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün Erdek’te parti ilçe teşkilatı ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İl ve İlçe teşkilatları ile birlikte Bandırma’daki ziyaretlerini tamamlayan Genel Başkan Özdağ, ardından Erdek’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Saat 14.00’te Erdek ilçe binasına gelen Parti Lideri, ilçe başkanı Barış Gagit ve yönetim kurulu tarafından karşılandı.
Burada kısa bir süre partililerle sohbet eden Genel Başkan Ümit Özdağ, ardından Erdek merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

ERDEK DOĞUŞ’A ZİYARET VE AÇIKLAMA
Balıkesir genelindeki vatandaşlarımızın Zafer Partisi saflarına katıldığını, Erdek ve Güney Marmara’nın tamamında partiye katılımlar açısından çok memnun olduğunu belirten Genel Başkan Özdağ, Erdek Doğuş Gazetesi ziyareti sırasında yaptığı değerlendirmede; “Balıkesir ziyaretimizi, Erdek ilçemizdeki esnaf ve vatandaşlarımızla kucaklaşarak tamamladık. Zafer Partisi’nin genç ve dinamik İlçe Başkanı Barış Gagit’e, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

ÜMİT ÖZDAĞ: “SIĞINMACILARI GÖNDERECEĞİZ”
Erdek esnaf ziyaretleri sırasında “Sığınmacıları göndereceğiz” mesajı veren Genel Başkan Ümit Özdağ’a, Erdek ziyareti boyunca; Balıkesir Zafer Partisi İl Başkanı Suat Aydın, Bandırma Zafer Partisi İlçe Başkanı Erhan Ötegen, Erdek Zafer Partisi İlçe Başkanı Barış Gagit ile il ve ilçe teşkilatları eşlik etti. (haber/foto:İ.Şahin-A.Halat)

Bu haber 288 kez okundu.
Erdek Haberleri - 22:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.