rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

SELİN’İN AİLESİ PARKI ZİYARET ETTİ

Erdek Haberleri - 17 Ocak 2023 17:20 A A

SELİN’İN AİLESİ PARKI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz hafta “Selin’in Adı Parkta Yaşatılıyor” başlıklı Erdek Doğuş’ta yayınlanan haberimizi okuyan rahmetli küçük Selin’in aile büyükleri İstanbul’dan ilçemize gelerek Ocaklar’daki torunlarının adının verildiği çocuk parkını ziyaret ederek duygusal anlar yaşadılar.

ERDEK’İ YASA BOĞAN OLAY 2019’DA YAŞANMIŞTI
12 Ağustos 2019’da Ocaklar’daki bir eğlence mekanında meydana gelen saldırı sonrası hayatını kaybeden küçük Selin’in anneannesi, babaannesi, dedesi ve teyzesi Ocaklar’daki “Selin Cebeci Çocuk Parkı”nı ziyaret ederek duygusal anlar yaşadı.
Ocaklar saldırısından 6 gün sonra hayatını kaybeden Selin Cebeci’nin adının verildiği çocuk parkı, haftasonu aile büyüklerini tarafından ziyaret edildi.

ERDEK BELEDİYE MECLİSİ KARAR ALMIŞTI
Eylül 2019’da yapılan Erdek Belediye Meclis Toplantısında ise Selin Cebeci’nin isminin Ocaklar’daki hizmet binasının önündeki çocuk parkına verilmesi oy birliğiyle kabul edilmişti. Geçtiğimiz gün Ocaklar’daki çocuk parkına Selin’in de fotoğrafının bulunduğu “Selin Cebeci Çocuk Parkı” yazılı tabela asılmıştı. Haberi dijital platformlarımızdaki sayfalarda okuyan rahmetli Selin’in ailesi ve yakınları, geçtiğimiz haftasonu Ocaklar’a gelerek Selin’in adının verildiği çocuk parkı ziyaret ederek duygusal anlar yaşadı. Öte yandan kararın alınmasından yıllar sonra tabelanın asılması ise dikkat çekti. (haber/foto: Adem Halat)

Bu haber 373 kez okundu.
Erdek Haberleri - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!