MİLLETVEKİLİ CANBEY, DUR DURAK BİLMİYOR

Balıkesir - 1 Şubat 2023 22:16 A A

MİLLETVEKİLİ CANBEY, DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, yoğun parlamento mesaisinin yanı sıra yurt dışı ziyaretleri, parti programları ve Balıkesir’deki saha çalışmalarıyla halkla iç içe olmaya devam ediyor.

Balıkesir’in Canbey’i Her Daim Sahada
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, yoğun parlamento mesaisinin yanı sıra yurt dışı ziyaretleri, parti programları ve Balıkesir’deki saha çalışmalarıyla halkla iç içe olmaya devam ediyor.
Geçen hafta içi, TBMM Dışişleri Komisyonu ile İrlanda’nın başkenti Dublin’e giden, Türkiye’ye döndüğünde ayağının tozuyla TBMM Genel Kurul yasama çalışmalarına katılan ve cuma günü de AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Kütahya’ya ziyaret ederek parti çalışmalarına katılan Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, haftasonu Balıkesir’de hemşehrileriyle bir arada olmayı ihmal etmedi.

“Aşk ile çalışan yorulmaz. Biz de ülkemize, milletimize, şehrimize aşığız. Bu sebeple yorulmadan, duraksamadan çalışıyoruz. Gücümüz yettiğince de bu hizmet aşkından dönmeyeceğiz.” diyen Milletvekili Mustafa Canbey, cumartesi günü İvrindi ilçesini ziyaret etti. Burada, yapımı tamamlanan çocuk parkı, halısaha, akçal yolu ve yapımı devam eden aş evi projelerini inceledi.

Daha sonra AK Parti İvrindi İlçe başkanlığında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Mustafa Canbey burada; “İnşallah 2023 mayıs ayından liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçerek, inşallah yolumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Bu sebeple çok çalışmalıyız. Sefer bizden zafer Allah’tan. Bizler bu yolda sonuna kadar gayret edeceğiz. 14 Mayıs’ta Balıkesir büyük bir zafere imza atacağız” diye konuştu.

AK Parti İvrindi ilçe başkanı Muharrem Akçal ve AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte İvrinde Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret eden Mustafa Canbey, gün sonunda gençlerle bir araya geldi. Dursunbey ilçesinde “İlk Oyum Erdoğan’a, ilk oyum AK Parti’ye” programı kapsamında gençlerle bir araya gelen Mustafa Canbey, gençlerin gözlerindeki ışıltı ve heyecanın geleceğe yönelik ümitlerini arttırdıklarını söyledi.

Pazar günü, Alltıeylül ilçesi Ayvatlar mahallesi muhtarı Kerim Tehli’yi ziyaret ederek, mahalledeki yatırım ve projeler hakkında bilgi alan Mustafa Canbey, daha sonra Oğuz Boyları Yörük Türkmen Karesi Turizm Kültür Derneğini ziyaret etti.

Pazartesi günü, Savaştepe, Altıeylül, Karesi ve Susurluk ilçelerine kazandırılan 4 acil yardım ambulansı ve 1 UMKE aracının tahsis törenini katılan Mustafa Canbey; “Sağlıkta yaptığımız sessiz devrimle 2002 öncesinde yaşanan ‘ambulans arızalı, orası uzak gelemeyiz, mazot yok doldurursan getiririz’ dönemi elhamdülillah sona erdi.” dedi. Törenin ardından, annesi vefat eden Balıkesir Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Mazak’a taziye ziyaretinde bulundu. Daha sonra Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.
Altıeylül ilçesi Ovabayındır mahallesinde düzenlenen geleneksel kaz pilavı hayrına da katılan Milletvekili Mustafa Canbey, günü Altıeylül Belediyesi tarafından düzenlenen “Paraya Hayır” adlı tiyatro gösterisine katılarak tamamladı.

 

 

Bu haber 130 kez okundu.
Balıkesir - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.