rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

Mavi Yelekliler Bandırma’da Sahada

Bandırma - 21 Eylül 2022 18:18 A A

Mavi Yelekliler Bandırma’da Sahada

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, bir takım saha çalışmaları yapmak üzere Bandırma’da temaslarda bulundu.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Balıkesirli hemşerimiz Av. Duygu Aydın Diri, İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, İl Sağlık Politikaları Başkanı Op.Dr. Halil Şen, İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Gürhan Kayabey, Bandırma İlçe Başkanı Av. Ümit Yaman Bal, Bandırma’nın İlçe Yöneticileri ile birlikte ilk olarak İlçe Teşkilat binasında bir araya geldiler.
Çiçeği burnunda Bandırma İlçe Yönetimi ile ilk defa bir araya gelen GMYK Üyesi Diri, ilçe yöneticileri ile tek tek tanıştı. İl Başkanı Kemal Aydemir ve İlçe Başkanı Ümit Bal’ın koordinesinde Mavi yeleklerini giyerek saha çalışması için sokağa çıkan heyet, çarşı esnafına ziyaretlerde bulundu.
Gerçekleşen ziyaretlerde; heyeti karşılarında gören esnaf, mevcut durumdan duymuş oldukları endişeleri, rahatsızlıkları anlattılar.
Heyet, “Vatandaş Çaresizliklerini, umutsuzluklarını bizlere beyan ediyor, Esnafın zaten bilinen bu durumu ve her geçen gün eksi yönlü ekonomik göstergeler vatandaşın maalesef belini büküyor” dedi.
DEVA Heyeti esnafın sorunlarını dinledi. Partinin eylem planları hakkında bilgilendirmeler yaptı. 2023 yılında gerçekleştirilecek olan seçimin önemine vurgu yaptı.
Ziyaretler sonrası bir değerlendirme yapan İl Başkanı Kemal Aydemir şu ifadeleri kullandı:
“Bugün Bandırma’mızda GMYK üyemiz, Balıkesirli hemşerimizi Duygu Aydın Diri Hanımefendi, Bandırma İlçe Başkanımız Ümit Bal ve Teşkilat Yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte Mavi Yeleklerimizi giyerek DEVA’yı anlatmak için sahaya indik. Sorunlara çözümler bulunmadığı gibi her geçen gün artarak büyüyen bir problemle karşı karşıyayız. Esnaf satamadığından, vatandaş alamadığından muzdarip.
Piyasa koşullarını bu raddeye getiren maalesef mevcut iktidarın başındaki yöneticileridir. Vatandaşından bu kadar uzak, sorunlardan bu kadar kendini yalıtan bir başka yönetim daha bilmiyorum ama gelmiş midir sorgulamak lazım. Bakın biz belirli aralıklarla, dertlere DEVA olacak eylem planları açıklıyor ve iktidara “alın bunları kullanın ülke bir an önce normalleşsin, vatandaş rahat bir nefes alsın” diyoruz. Lakin hasta önce hastalığını kabul edecek sonra reçeteye uygun ilaçları alıp kullanacak. Hasta, hasta olduğunu kabul etmiyor, ben çok sağlıklıyım diyor. Ama öksürüyor, tıksırıyor, yatakta can çekişiyor. Böyle yönetim olmaz. Böyle ülke yönetilmez.
Buradan taahhüt ediyorum, DEVA Partisi iktidar olduğunda; sorunları tespit etmiş ve üzerinde aylarca çalışmış kadroları göreceğiz. Önlerinde problemlerin çözümünü tek tek anlatan rehber niteliğinde eylem planları ve bu eylem planlarını ortaya koyabilecek iradeyi göreceğiz. Problemler bir bir azaldıkça, sorunlar bir bir çözüldükçe, ülke normalleştikçe, makyajlı değil gerçek verilerle trend pozitif yöne evrildikçe diyeceğiz ki iyi ki DEVA Partisi kurulmuş ve İyi ki DEVA Partisi iktidar olmuş.
İşte o günleri en kısa zamanda yaşamak için bugünden DEVA Partisine omuz vermeliyiz. Biz birlikte başaracağız. Birlikte geleceğimizi kurgulayacak, çocuklarımızın geleceğini birlikte teminat altına alacağız. Aydınlık yarınlara hep birlikte adım atacağız. Sadece 5-6 ay sonra inşallah büyük değişim yaşamaya başlayacağız. Yeter ki sizler DEVA’yı destekleyin. Ali Babacan ve kadrolarına güveninizi eksik etmeyin.” (Haber merkezi)

Bu haber 104 kez okundu.
Bandırma - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!