rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

KARNELER ALINDI TATİL BAŞLADI

Erdek Haberleri - 23 Ocak 2023 21:09 A A

KARNELER ALINDI TATİL BAŞLADI

2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk yarısı Cuma günü sona erdi. 12 Eylül’de başlayan 2022-2023 eğitim öğretim yılının birinci dönemi geçtiğimiz cuma günü sona erdi. Karneleri alan öğrenciler iki hafta sürecek olan sömestr tatiline çıktılar.

Erdek İlçe Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, karne gününde Reşit Mazhar Anaokulu’nda eğitim gören miniklere karnelerini dağıttıktan sonra, Atatürk İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Ardından, yine ilçemizdeki evlerinde uzaktan eğitim gören öğrencileri ziyaret eden Atasoy, bu öğrencilerimize de karnelerini takdim ederek, bu öğrencilerimizin aileleri ile sohbet ederek iyi tatiller dileğinde bulundu.

Atasoy yarıyıl tatili için yaptığı kısa açıklamada: “Kim demiş bir çocuk küçük bir şey, belki de bir çocuk çok büyük bir şey. Küçük bedenler, yarın büyük başarılara isimlerini yazdıracaklar. Reşit Mazhar Ertüzün Anaokulu’nda, minik ama yarının büyükleri olan öğrencilerimize karnelerini dağıtarak heyecanlarına ortak olduk. Ardından küçük bedenleri ve kocaman yürekleri ile büyük hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmış olan Atatürk İlkokulu öğrencilerimizin karne heyecanını paylaştık. Yüzlerinden gülümsemenin eksik olmadığı, kitabın arkadaş olduğu, eğlence dolu bir tatil diliyorum. Yine evde eğitim gören Atatürk İlkokulu öğrencimiz Cahit Tuna ve Nerime Yüksel Ortaokulu öğrencimiz Uğur’u evlerinde ziyaret ederek karnelerini verip, sıcacık yüreklerinde azmin zaferini gördük. Hakkedilen gururlarına ortak olduk. Tüm öğrencilerimizin başarıları daim olsun” dedi.

Bu haber 126 kez okundu.
Erdek Haberleri - 21:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!