GÖKDENİZ CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Erdek Haberleri - 15 Mart 2023 21:32 A A

GÖKDENİZ CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Prof.Dr. Ayhan Gökdeniz, CHP Erdek İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Ayvalık Turizm Meslek Yüksekokulu’nda Öğretim Görevlisi olan Gökdeniz, dün CHP Erdek Parti binasında Yönetim Kurulu ile biraraya geldi.

KİTABINI CHP’YE HEDİYE ETTİ
CHP Milletvekili Aday Adayı Gökdeniz, Ayvalık turizmi için vizyon oluşturmak adına kaleme aldığı “Ayvalık Stratejik Turizm Planı ve Destinasyon Yönetim Örgütü Modeli” adlı kitabı CHP İlçe Başkanı Hale Tuna’ya hediye etti. Bölgemizde önemli bir turizm merkezi olan Erdek özelinde verimli bir sohbet gerçekleştirildi.

BALIKESİR GENELİNDE 50’NİN ÜZERİNDE ADAY ADAYI ÇIKTI
Yayımlanmış 14 kitabı ve Turizmle ilgili 3. kitabının üniversitelerde ders kitabı olarak okutulduğunu ifade eden Gökdeniz, ilk günden ve sadece Balıkesir’den 50’nin üzerinde milletvekili aday adaylığı başvurusu yapıldığı belirtti.
CHP Erdek İlçe Başkanı Hale Tuna ise, ziyareti ve nazik hediyesi için Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Prof.Dr. Ayhan Gökdeniz’e teşekkür ederek, milletvekilliği aday adaylığı sürecinde başarılar diledi. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)

Bu haber 338 kez okundu.
Erdek Haberleri - 21:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.