rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

BOCCİA TURNUVASI DÜZENLENDİ

Erdek Haberleri - 9 Ağustos 2022 01:54 A A

BOCCİA TURNUVASI DÜZENLENDİ

Balıkesir Kent Konseyi bünyesindeki Engelsiz Şehir Balıkesir Meclisi’nin projelendirdiği, Bandırma Kent Konseyi Engelli Meclisi ile Erdek Engelli ve Engelli Aileleri Dayanışma Derneğinin katılım sağladığı, Engelsiz Şehir Balıkesir Meclisi Boccia takımı ile Erdek ve Bandırma Boccia takımları arasında müsabakaları yaptılar.

Müsabakalar öncesinde Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Kemal Koç ve Balıkesir Boccia Bowling Dart İl Temsilcisi Mehmet Nalça, sporcu ve yakınlarına Boccia sporunun tanıtımını yaptılar. Dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde Kıran kırana maçlar yapıldı. Dereceye giren sporcular madalyalarını alınca mutluk çığlıkları attılar.
Balıkesir Engelliler ve Sakatlar Derneği Başkanı Zeki Uslu düzenlenen ödül töreninde yaptığı açıklamada; “Erdek temsilcimiz Dernek Başkanı Meliha Söğüt’e, Bandırma temsilcimiz Nihat Karakazım Aslan’a, Erdek İçe Gençlik ve Spor Müdürü Salman Koçu’ya, Erdek Ticaret Odası Başkanı Faika Özlem Sarı’ya, Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Yahya Akduman’a ve katılımlarından dolayı Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ve kent konseyi Başkanı Mürsel Sabancı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. (haber/foto: İ.Şahin-A.Halat)

Bu haber 203 kez okundu.
Erdek Haberleri - 01:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!