rulet oyna online poker oyna canlı slot oyna betturkey

911’den Anlamlı Ziyaret

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma 911 Arama Kurtarma Ekibini makamında ağırladı.
Bandırma - 30 Kasım 2020 21:00 A A

911’den Anlamlı Ziyaret

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma 911 Arama Kurtarma Ekibini makamında ağırladı.

30 Ekim tarihinde İzmir’de meydana gelen depremde arama-kurtarma çalışmalarında yer alana ekibi kentimize gelişlerinde Belediye Meydanında Belediye Personeliyle birlikte karşılayan Başkan Tolga Tosun bugün de Bandırma 911 Dernek Başkanı Mustafa Gürsoy ve Ekip arkadaşlarını Başkanlık Makamında kabul etti.
Ziyarette İzmir’de arama-kurtarma çalışmalarında gösterdikleri yoğun çabadan dolayı kendilerini tebrik eden Başkan Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi olarak afet durumunda daha hızlı bir şekilde organize olabilmek adına yapılması gereken tüm çalışmalarını 911 Arama-Kurtarma Derneğimizle birlikte yürütmeye hazır olduklarını söyledi.
Başkan Tolga Tosun: “İzmir’de 30 Ekim tarihinde meydana gelen depremin ardından en hızlı şekilde organize olarak bölgeye hareket eden Bandırma 911 Arama Kurtarma Ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. O zor zamanlarda arama kurtarma çalışmalarında büyük özveri göstererek fark yaratan ekibimizi tekrar kutluyorum. Bizler de Bandırma Belediyesi olarak depreme karşı kentimizde yapmamız gereken çalışmalarımız 911 Derneğimizle birlikte koordineli bir şekilde yürüteceğiz” dedi.
Öte yandan İzmir’deki depremin ardından bölgede yapılan arama ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Mustafa Gürsoy, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Başkan Tolga Tosun’a teşekkür ederek sözlerine başladı.
Gürsoy: “Depremin hemen ardından Başkanımızın da sağladı destekle en acil şekilde İzmir’e hareket ettik. Oradaki çalışmalarda Bandırmamızı en iyi şekilde temsil ederek arama kurtarma çalışmalarında büyük özveri gösterdik. Hatta enkaz altından Ayda Bebeğimizin kurtarılması de yine bizim vardiyamızda bizim katkılarımızla gerçekleşti. Bu nedenle ayrıca mutluyuz. Bundan sonra da kentimizdeki deprem ile ilgili çalışmalarda belediyemizle koordineli bir şekilde üstümüze düşeni yapmaya hazırız” dedi. /Haber Merkezi

Bu haber 372 kez okundu.
Bandırma - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
error: içerik korumada !!